Botoks – sposób na oznaki starzenia

Zmarszczki to jedne z pierwszych oznak starzenia się. Można się z nimi pogodzić, a nawet je pokochać, ale nie ma takiej konieczności. Botoks pozwala bowiem skutecznie się z nimi rozprawić. Nie bez powodu nazywany jest pogromcą zmarszczek. Botoks to nic innego, jak jad kiełbasiany, zwany też toksyną botulinową.

Szybkie usuwanie zmarszczek

Substancja ta w dużych dawkach jest trująca, ale w małych ma działanie lecznicze.
Usuwanie zmarszczek z jej wykorzystaniem to zabieg, który daje doskonałe efekty – potrafi odmłodzić o kilka lat, ale tylko wówczas, gdy jest wykonywany przez profesjonalnego i doświadczonego lekarza. Dzięki botoksowi możemy między innymi pozbyć się zmarszczek mimicznych wokół oczu, pod oczami, a także na czole.

Odwiedź Gliwice – pozostań młoda!

Zabieg wstrzykiwania botoksu zajmuje zwykle nie więcej niż pół godziny i poprzedzony jest krótką konsultacją medyczną w celu wykluczenia przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Efekty są natychmiastowe i utrzymują się co najmniej przez pół roku. Wstrzykiwanie botoksu to również skuteczny sposób na pozbycie się nadmiernej potliwości. Warto odwiedzić Gliwice, by pożegnać się ze zmarszczkami! Dowiedz się więcej na http://kosmoestetyka.pl/botoks/.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *