Kolagen morski to preparat, który ma dobroczynny wpływ na kondycję naszych stawów. Kolagen to naturalny składnik naszego organizmu, ale rybi łatwiej pozyskać, a właściwości ma podobne. Jego zdrowotna moc znana jest od dawna. Z wiekiem kolagenu w naszym ciele ubywa, dlatego warto zadbać o jego suplementację. Widać to na przykładzie naszej skóry, która traci sprężystość, ale to samo dzieje się ze stawami, choć tego nie widzimy.

Stawy pod kontrolą

Stawy mogą nas jednak zacząć boleć i odmówić posłuszeństwa, a to niezawodny znak, że powinniśmy zacząć stosować kolagen na stawy. Jego suplementacja pomaga w odbudowaniu chrząstki stawowej, jeżeli przyczyną problemów jest zwyrodnienie. Pomaga także złagodzić dokuczliwy ból stawów i kolan. Kolagen morski ma również właściwości nawilżające. Dostępny jest zarówno w postaci tabletek, jak i w formie płynnej, do wstrzykiwania pod skórę. Kolagen jest także częstym składnikiem kosmetyków, które pomagają zachować naszą skórę elastyczną i w doskonałej kondycji. Wpływa też na jej gęstość, dzięki czemu zmarszczki nie są naszym zmartwieniem.

Dar od ryb

Morski kolagen na stawy Renostav pozyskiwany jest z ryb, a dokładnie mówiąc z ich łusek i skóry. Najczęściej pochodzi on od takich ryb, jak na przykład tuńczyk, dorsz, sola, a nawet rekin żarłacz. Młody wygląd skóry i zdrowe stawy możemy mieć „w pakiecie” – wystarczy, że regularnie będziemy dostarczać naszemu organizmowi kolagen morski, który pozwoli przedłużyć nam młodość, zachować urodę i sprawność fizyczną przez długie lata.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *