Blizny i rozstępy sprawiają, że wiele kobiet czuje się niekomfortowo z własnym wyglądem. Jak się pozbyć rozstępów i blizn? Sposobów jest sporo i to tych profesjonalnych, i tych domowych. Należą do nich m.in.:

  • stosowanie odpowiednich kosmetyków,
  • regularne złuszczanie naskórka,
  • suchy peeling,
  • sok z cytryny,
  • specjalistyczne zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej,
  • inne.

Na blizny często stosuje się specjalne maści dostępne w aptekach albo z pomocą lasera frakcyjnego. Do KT Clinic na usuwanie blizn w Bydgoszczy często zgłaszają się osoby, które mają blizny potrądzikowe na twarzy albo dekolcie oraz ci, u których blizny powstały wskutek urazu mechanicznego. Decydując się na usuwanie blizn, warto pamiętać o tym, że najlepiej działać na młodych bliznach, ponieważ wtedy najłatwiej je usunąć niemal całkowicie.

Usuwanie blizn w Bydgoszczy w gabinecie medycyny estetycznej

Usuwanie rozstępów (Bydgoszcz) w jednym z gabinetów KT Clinic to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności. Zabieg jest wykonywany laserem frakcyjnym, który gwarantuje skuteczność dzięki docieraniu wiązek światła do najgłębszych warstw skóry. To sprawia, że zabieg pozwala nie tylko usunąć rozstępy, ale poprawić elastyczność i napięcie skóry.

Usuwanie blizn w Bydgoszczy to natomiast zabieg częściej wybierany przez osoby, które źle czują się po pojawieniu się blizn trądzikowych lub pooperacyjnych czy pourazowych. Usunięciem każdej z nich w KT Clinic zajmują się doświadczeni lekarze, którym zaufało już ogromne grono Bydgoszczanek. Czas na Ciebie!