Wypadanie włosów czy miejscowe łysienie dotyka wielu osób, w szczególności zaś pojawia się z wiekiem. Z czasem przyzwyczajamy się do niewielkich przerzedzeń i godzimy się z niedoskonałościami fryzury – ale czy słusznie? Przecież zamiast coraz bardziej tracić poczucie własnej wartości i atrakcyjności poprzez niedoskonałości fryzury możemy zdecydować się na zakup systemu z doczepionymi włosami. Wbrew pozorom problem ten nie dotyczy jedynie osób po chemioterapii – zagęszczanie włosów może być przeprowadzone również w przypadku miejscowych ubytków owłosienia.

SecondHair Clinic to miejsce, w którym pozbędziemy się problemów z włosami i uzyskamy pomoc w osiągnięciu pięknej i bujnej fryzury. Możemy zdecydować się również na wizytę w Hair LAB – jest to klinika włosów zajmująca się nie tylko niechirurgicznym uzupełnianiem braków, ale również przedłużaniem włosów i poradami medycznymi.

Nieinwazyjne zagęszczanie włosów

Na czym polega niechirurgiczna metoda? Wiele osób może mylić ją z tradycyjnymi perukami, bowiem cała idea jest dość podobna: na specjalnie dopasowanej siateczce umieszcza się włosy, by zamaskować braki w naturalnej fryzurze. Tu jednak kończy się podobieństwo. Peruki są niewygodne, często zsuwają się w nieoczekiwanych momentach oraz nie pozwalają na dowolność przy doborze fryzury. W dodatku często ujawniają swoją naturę poprzez odcinanie się od naszych naturalnych włosów lub sztuczny wygląd. Tymczasem nowoczesne systemy uzupełniania są zamocowane do specjalnej cienkiej siateczki i dopasowane indywidualnie do kształtu głowy oraz fryzury. Nie ma tu mowy o jakimkolwiek zsuwaniu czy przekręcaniu. W dodatku wysokiej jakości włosy używane do tworzenia systemów wyglądają naturalnie i zdrowo, a podczas ich dobierania możemy sami zadecydować o kształcie i kolorze fryzury. Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zakup systemu, by poprawić komfort swojego życia. Zapomnij zatem o problemach z fryzurą oraz przerzedzaniem włosów – możesz szybko i bezboleśnie wrócić do czasów wspaniałych włosów i żyć pełnią życia!