Gdynia to urocze miasto z dostępem do morza, które każdego roku przyciąga tłumy turystów. W większości są to urlopowicze, którzy w trakcie wakacji przyjeżdżają po to, żeby wypocząć i skorzystać z kąpieli słonecznych. Ale są miejsca, które czynne są cały rok i niezależnie od panującej aury można korzystać z ich atrakcji.

Jednym z takich wyjątkowych miejsc, które są warte uwagi i godne polecenia jest Hotel Kuracyjny Gdynia. Jego oferta jest bardzo szeroka i nie ogranicza się wyłącznie do możliwości noclegu. Hotel ten otwarty jest na organizowanie eventów biznesowych, wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Ale to co najbardziej go wyróżnia i czyni wyjątkowym, to nowoczesne SPA oraz zabiegi rehabilitacyjne. I to na nich się teraz skupimy. 

Rehabilitacja na najwyższym poziomie

Sposób w jaki żyjemy, fakt że większość społeczeństwa ma mało ruchu, za to bardzo dużo czasu spędza w pozycji siedzącej, powoduje, że coraz częściej borykamy się z różnymi dolegliwościami kręgosłupa. Ale nie wszystkie problemy związane z kręgosłupem nabywamy wraz z wiekiem. Czasami zdarza się tak, że dziecko rodzi się z poważną wadą, która od pierwszych miesięcy życia wymaga rehabilitacji. Przykładem tego, co dotyka sporą część dzieci jest skolioza.

Hotel Kuracyjny Gdynia zapewnia konsultacje lekarską ze specjalistami najwyższej klasy, którzy dobierają odpowiedni program rehabilitacji zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłych. Do zabiegów wykorzystywany jest najnowocześniejszy sprzęt oraz nowoczesne techniki i metody zabiegów, które gwarantują skuteczność rehabilitacji, czyli uzyskanie pożądanych efektów…

Wspomniano o rehabilitacji, która ma na celu oddziaływać na kręgosłup, ale do hotelu mogą przyjeżdżać również wszyscy ci, którzy mierzą się z dolegliwościami ginekologicznymi, ortopedycznymi czy z chorobą zwyrodnieniową stawów i otrzymali od swojego lekarza prowadzącego zalecenie, żeby udali się na rehabilitację. Istnieje możliwość wykupienia turnusu 7-dniowego lub 14-dniowego. 

Rehabilitacja dla osób bez problemów zdrowotnych

Słowo rehabilitacja od razu kojarzy się rekonwalescencją, walką z jakąś uciążliwością i dochodzeniem do formy. Ale Hotel Kuracyjny Gdynia przygotował też pakiet zabiegów z myślą o tych, którzy nie wymagają tego typu powrotu do formy, ale za to są przemęczeni i brakuje im energii do działania. Program relaksacyjny z pewnością zdziała cuda i opuszczając hotel, będzie się w pełni wypoczętym, bez śladu napięć mięśniowych.

Dobre samopoczucie powróci jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dlatego jeśli jesteś osobą bardzo aktywną zawodowo i czujesz, że potrzebujesz chwili dla siebie, żeby podładować swoje akumulatory, to Hotel Kuracyjny Gdynia jest doskonałym wyborem. 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *