Maluszki potrzebują mleka matki, by dostarczyć swoim szybko wzrastającym i dynamicznie rozwijającym się organizmom odpowiednich składników odżywczych. Dla mam często oznaczało to rezygnację z życia zawodowego przez dłuższy, niż by tego chciały czas, obecnie jednak nie musi. Pojemniki do przechowywania pokarmu od Babyono, to wspaniałe akcesoria dla mam, które chcą wrócić do pracy, ale nie chcą rezygnować z karmienia piersią.

Co wyróżnia nasze pojemniki do przechowywania pokarmu? Ponadto, że są przeznaczone do wielokrotnego użytku, do przechowywania i mrożenia mleka matki oraz innych napojów, posiadają dodatkowe pokrywki z ustnikami, dzięki czemu umożliwiają bezpośrednie podanie dziecku pokarmu. Jak dbać o tego typu pojemniki? Przed pierwszym, jak i po każdorazowym użyciu, należy dokładnie je umyć oraz wyparzyć wrzątkiem. Do ich mycia, nie zaleca się innych środków chemicznych poza delikatnym, dziecięcym mydłem.

Pojemniki należy wielokrotnie wypłukać. Dzięki wykonaniu z bezpiecznych materiałów, spełniających wszystkie normy unijne, możesz mieć pewność, że nie stanowią one zagrożenia dla zdrowia i życia Twojego maluszka. Pojemniki do przechowywania pokarmu są wykonane ze specjalnego tworzywa, które zostało stworzone do kontaktu z żywnością. Produkt nie zawiera szkodliwego i rakotwórczego Bisfenolu A.

Babyono to sprawdzona firma, która już od 30 lat dostarcza maluchom i ich mamom wysokiej jakości, bezpieczne produkty. Łączymy sprawdzone rozwiązania, ułatwiające funkcjonowanie rodzicom z wyjątkowym, estetycznym designem, który wpada w oko już od pierwszego wejrzenia. Wszystkie nasze produkty są tworzone z bezpiecznych, odpowiednich dla niemowląt i ich mam materiałów. Pojemniki do przechowywania pokarmu nie tylko świetnie nadają się dla mam, które ponownie wkraczają w życie zawodowe, ale też wspaniale sprawdzą się w podróży. Dołącz do grona zadowolonych mam i zaufaj Babyono już dziś! Sama przekonaj się, że nasze produkty nie mają sobie równych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *