Pucio serie książek, które od pierwszych chwil istnienia na rynku pokochały wszystkie dzieci, które miały z nimi styczność. Pucio, czyli główny bohater jest dla maluchów czymś więcej, niż tylko wymyśloną postacią. To prawdziwy przyjaciel każdego dziecka, który dba o jego prawidłowy rozwój, a także uczy codziennych czynności. Nic zatem dziwnego, że Pucio — serie książek cieszą się tak ogromną popularnością zarówno wśród dzieci, jak i ich rodziców.

Czym zachwycają serie Pucio?

Seria Pucio zachwyca rodziców pięknym wydaniem. Kolorowe książeczki dostępne w sprzedaży są dopasowane do wieku maluchów. Decydując się na egzemplarze dla najmłodszych, rodzic może liczyć na to, że ich pociecha pozna zabawy dźwiękonaśladowcze, dzięki którym nauczy się wymowy pierwszych słów. Starsze dzieci, dzięki książeczkom z serii Pucio będą mogły powiększyć swój zasób słownictwa. Co najważniejsze — będą to robić poprze zabawę, dzięki czemu nie grozi im żaden stres. Czytając książeczki o przygodach Pucia wraz z rodzicami, będą mogli poznawać kolejne przygody swojego ulubionego bohatera.

Serie Pucio to nie tylko książeczki z ulubionym bohaterem. Producent stworzył także puzzle i gry edukacyjne, które przeznaczone są dla starszych dzieci. Dzięki nim maluchy lepiej poznają świat. Nic zatem dziwnego, że seria pojawia się w każdym domu. Jeśli jeszcze jej nie masz, czas, aby zaopatrzyć się w książeczki inne gadżety z ukochanym bohaterem dzieci. Z nim zabawa na pewno będzie należała do przyjemnych

Seria Pucio — książki, które z pewnością pokocha Twoje dziecko

Serie Pucio to przepięknie ilustrowane książeczki, które opowiadają o przygodach małego chłopca. Książeczki dostępne są dla dzieci w każdym wieku. Ostatnia seria została stworzona z myślą o kilkumiesięcznych maluchach. Warto mieć na uwadze, że książeczki, które dedykowane są starszym pociechom różnią się od tych, które producent proponuje najmłodszym.

Maluchy mogą w książkach przeznaczonych dla nich znaleźć opowieści o najprostszych czynnościach z życia codziennego. Rodzic, który w danym momencie czyta książkę dziecku, powinien artykułować odpowiednie fragmenty i wskazywać palcem na to, co robi Pucio. Dzięki temu maluch będzie znacznie lepiej zapamiętywał i uczył się nowych czynności.