Z problemem łysienia mierzą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wypadanie włosów jest w szczególności dotkliwe w sezonie jesiennym i zimowym. Czapki i szale powodują nadmierne elektryzowanie, puszenie i wysuszenie włosów. Poczytajcie o sprawdzonym sposobie na łysienie!

 

Sposób na łysienie – jakie zabiegi warto stosować?

 

Na kondycję skóry głowy i włosów wpływa dieta, kosmetyki oraz częstotliwość ich stosowania, gospodarka hormonalna oraz styl życia. Stres każdego dnia osłabia nasz układ odpornościowy, nieodpowiednio zbilansowane posiłki lub ich pomijanie powoduje, że nie dostarczamy potrzebnych minerałów i witamin. Jaki jest skuteczny sposób na łysienie? Zacznijmy od uzupełnienia naszej diety w suplementy. Następnie zróbmy przegląd naszej kosmetyczki! Pozbądźmy się szamponów i odżywek niedopasowanych do naszych włosów. Sprawdźmy porowatość włosów. Dzięki temu dostosujemy kosmetyki do struktury włosa. Unikajmy silnych detergentów ze sztucznym składem. Spróbujmy naturalnych szamponów i odżywek w kostkach. Skutecznym sposobem na łysienie, które zapobiegnie wypadaniu włosów jest stosowanie ajurwedyjskich olejków. Olejki zostały stworzone na bazie starodawnych indyjskich receptur i mieszanek ziołowych. 

 

Zagęszczanie włosów w klinice trychologii

 

Pamiętajmy, że domowe sposoby wzmocnią skórę głowy i zapobiegną wypadaniu włosów w okresie niedoborów i osłabienia organizmu. Jeżeli źródłem wypadania włosów są problemy hormonalne lub choroby, warto skorzystać z porady doświadczonego trychologa. Zagęszczanie włosów jest oparte na systemie niechirurgicznego uzupełniania włosów. Klinika Perfect Hair Clinic wykorzystuje własną metodę uzupełniania włosów nazywaną InvisibleSkin. Godnym uwagi jest fakt, że z metody mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. To idealne rozwiązanie dla osób, które w 100% straciły wszystkie swoje włosy. Jakich efektów można spodziewać się po kuracji? Pacjenci cieszą się rezultatem imitującym naturalne włosy i przede wszystkim naturalnym wyglądem. 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *