Piękna i promienna skóra to marzenie wielu kobiet. Aby cieszyć się z elastycznej i zdrowej skóry, należy wdrożyć właściwą pielęgnację, dobraną do potrzeb i wymagań cery. Jednak w trosce o promienistą skórę, należy działać kompleksowo. Ważna jest nie tylko pielęgnacja z zewnątrz, ale i od wewnątrz.

Skóra jest największym organem całego ciała. Odpowiednia pielęgnacja pozwala na utrzymanie go w dobrej kondycji. Styl życia, pielęgnacja, dieta, suplementacja mają wpływ na to czy skóra na długo będzie wyglądała młodo, jędrnie i sprężyście.

Jak odżywić skórę?

Pielęgnacja skóry powinna być wieloetapowa. T przede wszystkim odpowiedni demakijaż, mycie twarzy, tonizowanie i nakładanie produktów, które będą pielęgnowały skórę i odpowiadały jej potrzebom. Dzięki temu jest ona odżywiona i odpowiednio nawilżona. Produkty do pielęgnacji powinny być dobrane do rodzaju cery. Jednak wklepywanie nawet najdroższego kremu nic nie da, jeśli nie zadbamy o skórę od wewnątrz. Tu z pomocą przychodzą tabletki nawilżające skórę od wewnątrz.

Stan naszej skóry ma związek z tym, co dostarczamy jej od wewnątrz. Odpowiednia dieta, bogata w odżywcze składniki, to klucz do promienistej cery. Wszelkie zanieczyszczenia organizmu, widoczne są na skórze w postaci wyprysków, a także zmatowienia i odwodnienia.

Dlaczego odżywianie skóry od wewnątrz jest takie ważne?

To, czym karmimy skórę od wewnątrz ma bardzo istotne znaczenie. W diecie nie może zabraknąć warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych, orzechów czy olejów roślinnych. Równie ważne z tym, co ląduje na naszym talerzu, ważna jest odpowiednia suplementacja. Tabletki nawilżające skórę od wewnątrz pozwalają na odżywienie komórek skóry. Zawarte w nich mikropierwiastki docierają do najgłębszych warstw skóry, a co za tym idzie pobudzają włókna kolagenowe do wzmożonej pracy.

Tabletki na piękną skórę zapewniają komórkom odpowiednie składniki odżywcze, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry. Dlatego też ważne jest, aby w składzie tabletek na skórę znalazły się witaminy A i E, a także cynk, krzem, miedź, kwas hialuronowy czy kwasy omega – 3.

Zadbana, promienna i jędrna skóra to suma odpowiedniej pielęgnacji od zewnątrz i odpowiedniej suplementacji od wewnątrz. Te dwa składniki pomagają zachować skórę w dobrej kondycji.