Dla kogo jest przeznaczona orteza stawu skokowego i kolanowego KAFO? Stosuje się ją w przypadku przepukliny oponowo-rdzeniowej, wad stawu kolanowego, mózgowego porażenia dziecięcego, choroby Heinego-Medina, skrócenia kończyn, stawów rzekomych, a także w celu stabilizacji uszkodzeń ortopedycznych. Ortezy KAFO obejmują całą konczynę dolną i stabilizują staw kolanowy i skokowy. W Laboratorium Ortopedycznym Proteka każdy sprzęt ortopedyczny jest wykonywany według zaleceń lekarza prowadzącego i dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, dlatego orteza stawu skokowego i kolanowego KAFO może mieć ruchome stawy w dowolnej konfiguracji – zgodnie z zaleceniami lekarza.

Orteza stawu skokowego i kolanowego KAFO z Laboratorium Ortopedycznego Proteka

W Laboratorium Ortopedycznym Proteka profesjonalne podejście do pacjenta jest stawiane na pierwszym miejscu. To miejsce jest polecane wszystkim osobom, które poszukują fachowej pomocy protetycznej. Pracownicy firmy mają bardzo bogate doświadczenie i ogromną wiedzę w zakresie protetyki, ortotyki i fizjoterapii. W Protece niezwykle ważne są konsultacje z pacjentem, który powinien opowiedzieć, jak chciałby funkcjonować, czego się najbardziej obawia i co sprawia mu największy problem. Na podstawie takiego wywiadu i zaleceń lekarza prowadzącego Laboratorium Ortopedyczne Proteka będzie w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie. Zespół przygotowuje specjalne aparaty ortopedyczne, w tym również ortezy KAFO, które są wykonane zgodnie z preferencjami pacjenta. W zależności od tego, jaki tryb życia prowadzi, parametry dobierane są w taki sposób, aby orteza jak najlepiej spełniała swoją funkcję. Proteka Laboratorium Ortopedyczne znajduje się w Tarnowskich Górach na ulicy Opatowickiej 108. Jest czynne od poniedziałku do piątku

w godzinach 8:00–16:00. Przed wizytą osobistą możesz skontaktować się również mailowo (info@proteka.pl) lub telefonicznie pod numerem – 506 078 166. Pracownicy laboratorium przygotują dla Ciebie indywidualnie dopasowany sprzęt z najwyższej jakości komponentów (oferują m.in. ortezy KAFO oraz AFO) i nauczą Cię jak z niego korzystać, abyś czuł się komfortowo!