Piękne równe zęby to marzenia każdego. Niestety, większość z nas ma wady zgryzu, które na szczęście można skutecznie leczyć. Gabinet stomatologiczny Wrocław Clinident oferuje doskonałą jakość usług.

Gabinet stomatologiczny Wrocław – doskonała jakość w dobrej cenie

Clinident stawia na najwyższą jakość i doskonałych specjalistów, którzy zadbają o jamę ustną i sprawią, że zęby będą wyglądały wspaniale. Zajrzyj na http://clinident.pl/ortodonta-wroclaw/

Wśród oferowanych przez nas usług jest także ortodoncja. Wrocław może poszczycić się tym, że nasza specjalistka jest zarówno doskonałym fachowcem, specjalistką ortodontką, jak i osobą, która dba o komfort psychiczny pacjenta. Jest to niezmiernie ważne w przypadku leczenia wad zgryzu.

Ortodonta Wrocław zaprasza

Warto podkreślić, że pierwsza konsultacja ortodontyczna jest bezpłatna. Zostanie wówczas dokonany przegląd jamy ustnej pod kątem wad zgryzu, które niestety w dzisiejszych czasach są plagą. Na szczęście niemal wszystkie wady można obecnie wyleczyć. Jaki sposób będzie najlepszy ustali to ortodonta. Wrocław, a właściwie pacjenci z naszego miasta mogą być pewni, że zostaną otoczeni odpowiednią opieką.

Sposoby leczenia zgryzu

U pacjentów stosowane są odpowiednio dobrane aparaty ortodontyczne. Dzięki nim zęby wyrównają się, co pomoże w utrzymaniu higieny jamy ustnej, wyrówna zęby- tym samym uniknie się nadmiernego ich stłoczenia lub przerw, zapobiegnie też możliwej asymetrii twarzy.

Wizyta u ortodonty jest bezbolesna. W przypadku osób wrażliwych na ból można zastosować środki przeciwbólowe. Leczenie ortodontyczne jest wskazane zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *